Послуги

Ресторан «Хутірець» — до ваших послуг

Душевно вітаємо і щедро годуємо!

День народження

Запрошуємо вас відсвяткувати свій день народження в умовах домашнього затишку. У літній час невеликою компанією ви можете зайняти одну із затишних альтанок. Або розташуватися у залах ресторану, найбільша із яких може одночасно почастувати 85 осіб.

Корпоративна вечірка

Новий рік, 8 Березня, річниця компанії або просто п’ятниця — чудова нагода для зміцнення стосунків у колективі. Ресторан «Хутірець» готовий допомогти з організацією корпоративного свята для вашої фірми.

Вишуканий фуршет

Провести будь-який захід і почастувати гостей — неабияк просто: завітайте до ресторану «Хутірець». Ви можете обрати велику залу на першому поверсі, вона вміщує до 130 осіб, або меншу — на другому поверсі, де стане місця для 70 осіб.

Незабутнє весілля

Український колорит ресторану «Хутірець», винятково смачні страви, професійний персонал дозволять зробити ваше свято насправді незабутнім. У залах ресторану зручно проводити застілля, а якщо гостей дійсно багато, для запальних танців може стати у нагоді майданчик на вулиці.

Романтична вечеря

Якщо ви хочете здивувати свою кохану людину, замовте столик у затишній залі з диванчиками. Персонал ресторану «Хутірець» залюбки допоможе вам здійснити оригінальне освідчення в коханні або зробити вишуканий подарунок.

Дитяче свято

У ресторані «Хутірець» є спеціальний дитячий куточок, де одночасно можуть розважатися до 20 малят.

Безкоштовний Wi-Fi

Хочете поснідати, пообідати, повечеряти або просто щось перехопити, але мусите тримати руку на пульсі всесвітньої Мережі, тоді завітайте до ресторану «Хутірець». Тут смачно готують — і відмінно працює швидкісний Інтернет.

Зручне паркування

Свою автівку ви можете залишити на зручній стоянці перед рестораном.